Про нас

Благодійна організація «Шлях до майбутнього» — незалежна, неурядова, неприбуткова, неполітична, волонтерська, благодійна організація, яка була створена у 2009 році.

БО «Шлях до майбутнього»

Організація об’єднала команду професіоналів, що мають великий та успішний досвід, реалізації соціально важливих проектів, по території України. Працівники та волонтери благодійної організації «Шлях до майбутнього» вважають свою діяльність не роботою, а покликанням життя, тому усі програми та акції реалізуються натхненно та активно.

Основна мета діяльності БО «Шлях до майбутнього» — здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства або окремих категорій осіб.

Благодійна організація «Шлях до майбутнього» реалізує ряд благодійних програм та заходів у таких напрямках:

 • Допомога нужденним дітям, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, онкохворим діткам, а також багатодітним і малозабезпеченим сім’ям;
 • Освітньо-розвиваючому напрямку;
 • Розвиток і покращення медичного обслуговування та медичного забезпечення;
 • Підтримка військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, членів їх сімей, постраждалих від бойових дій та вимушених переселенців;
 • Популяризація української народної культури.

Реалізовані програми БО «Шлях до майбутнього»

«Не будь байдужим»

Благодійна програма «Не будь байдужим», затверджена у 2012 році.

Метою програми є привернення уваги громадськості до проблем онкохворих дітей, та хворих, які потребують термінового медичного забезпечення, а також допомога нужденним.

В період з 2012 року по 2015 рік, повністю або частково, адресну допомогу отримали близько 20 онкохворих дітей.

Дитячі будинки та школи-інтернати у Києві, Київській та Хмельницікій областях, отримали матеріальну допомогу у вигляді іграшок, речей, техніки та необхідних предметів.

Роздача подарунків у «Школі життя» м. Хмельницький

Роздача подарунків у гематологічному відділенні міської лікарні Хмельницького

Передача київській школі-інтернат №22 речей та іграшок в рамках Всеукраїнської акції «Допоможемо разом»

За три роки існування програми, благодійна організація передала на лікування онкохворих діточок близько 1 млн. грн, що доводить серйозність намірів та рівень турботи про дітей, за яких піклується організація.

«Контролюй свій цукор»

Благодійна програма «Контролюй свій цукор», затверджена у 2012 році. Метою програми є привернення уваги громадськості до проблем хворих на цукровий діабет та проведення заходів по забезпеченню хворих на цукровий діабет життєво необхідними апаратами та препаратами.

В період з 2012 року по 2015 рік, по території України, 8689  осіб хворих на цукровий діабет безкоштовно забезпечено глюкометрами (пристрій для виміру цукру в крові).

«Контролюй свій цукор» у НТУУ «КПІ»

«Контролюй свій цукор» в Івано-Франківську

«Контролюй свій цукор»: видача 200 глюкометрів у Мукачевому

«Контролюй свій цукор»: видача глюкометрів у Хмельницькому

«Контролюй свій цукор»: видача глюкометрів у Львові

«Контролюй свій цукор»: видача 500 глюкометрів у Тернополі

Організовано шість «Днів здоров’я», проведено 53 заходи по виявленню та профілактиці цукрового діабету.

«Контролюй свій цукор» на Дні здоров'я у НТУУ «КПІ»

«Контролюй свій цукор» у Білій Церкві

Проведено 26 лекцій на тему захворювання  цукровим діабетом. Загалом, допомогу отримали більш ніж 10 000 осіб.

«Підтримай українську армію»

Благодійна програма «Підтримай українську армію», затверджена у 2014 році. Метою програми є привернення уваги громадськості до проблем військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, та надання допомоги військовим, що повернулися додому.

За півроку, було організовано юридичні консультації військовослужбовцям та їх сім’ям, заходи по збору речей для військовослужбовців, передано електрогенератор в зону проведення АТО, різні речі та іншу допомогу.

Підтримка благодійної організації «Шлях до майбутнього» військовослужбовцям надавалася в найактуальніший час, коли цього найбільше потребували захисники країни. Сьогодні заходи та акції пов’язані з АТО не проводяться.

«Пізнай себе»

Благодійна програма «Пізнай себе», затверджена у 2015 році. Метою програми є надання нових знань та вмінь, урізноманітнення дозвілля дітям з соціально незахищених категорій населення, а також розвиток любові до культури та інтерес до освіти у ранньому віці.

В період з січня 2015 року було проведено більше 20 майстер-класів, до яких були залучені 25 провідних майстрів з різних творчих напрямків діяльності.

Проведено 4 безкоштовні екскурсії до музею та театру.

Прийняли участь близько 200 дітей з соціально незахищених категорій міста Києва. Крім цього, «Шлях до майбутнього» періодично надає безкоштовні квитки у цирк, театр, планетарій, дитячі вистави тощо, соціальним службам міст України.      Благодійна організація «Шлях до майбутнього» має два офіси в Києві, в одному з них проходять розвиваючі заняття в рамках програми «Пізнай себе».

«Шлях до мрії»

Всеукраїнська благодійна програма «Шлях до мрії», затверджена в 2014 році. Метою програми є популяризація національної української культури, надання можливості обдарованій молоді реалізувати творчий потенціал та привернути увагу громадськості, до проблем розвитку творчо обдарованої молоді.

В період з 2014 року відбулося 40 концертів, Олега Винника, Артема Мєха, Артура Боссо, Аіди Ніколайчук, Олександр Кривошапко та гурту «Авіатор», на підтримку оголошеного благодійного вокального конкурсу для талановитої молоді України.

Знято два соціальні ролики за участю молодих зірок української естради.

Акції та заходи

Проводилися благодійні концерти у містах України за участю Ніни Матвієнко, Олени Гребенюк, Андрія Макаревича, гуртів «Мельниця», «МирРа», та інших культурних, музичних та естрадно-циркових діячів.

З 2013 по 2014 роки проводилась акція по забезпеченню трьох медичних центрів, у місті Вінниця, антибактеріальними приладами (розетки, вимикачі), у кількості близько 700 штук.

Організовано круглі столина тему «Соціально відповідальний бізнес».

Соціально відповідальний бізнес та підтримка бізнесменами благодійних програм, спрямованих на розвиток української культури

Круглий стіл «Соціально відповідальний бізнес. Бути чи не бути»

У 2015 році проведено Всеукраїнський благодійний фестиваль «ДНК України» з метою популяризації здорового способу життя та культурних національних цінностей

Проведено ряд благодійних ярмарок.

Командою волонтерів було проведені заходи з прибирання парків у місті Києві.

Під час реалізації програм та заходів нас підтримали

Адміністративні структури:

 • Міністерство соціальної політики,
 • Міністерство молоді та спорту,
 • Міністерство культури
 • КМДА (Управління інфраструктури),
 • Деснянська в місті Києві районна державна адміністрація,
 • Торгові центри
 • ТЦ «Даринок»
 • ТЦ «Променада»
 • Торгові марки:
 • ТМ «Гармонія»

Учбові заклади:

 • НТУУ «КПІ»

Інформаційні партнери:

 • «УНІАН»
 • «Голос.Ua»
 • Time-UA.com
 • Освітній портал «Педагогічна преса»
 • Газета «Вести»
 • «Перець FM»

Інші партнери:

 • Виробники глюкометрів  «МедТраст» (Австрія)
 • «Viko»
 •  «Ашан Україна»
 •  «Велика Кишеня»

Усі прохання, пропозції, ідеї та зауваження від партнерів, спонсорів та бенефіціарів завжди уважно розглядаються та обговорюються задля підвищення якості та ефективності, реалізації благодійних програм.

Більш детальну інформацію щодо діяльності благодійної організації «Шлях до майбутнього» Ви можете переглянути на сайті mecenatstvo.org.