Статті

Ми розповімо Вам про 5 популярних англомовних безкоштовних додатків для власників собак на iPhone. А для тих хто володіє англійською вони можуть бути й корисними.

Кожен день в інтернеті з'являються сотні нових оголошень про втрату домашніх вихованців, і як показує практика, собака може втекти за кілометри від місця його втрати. І поки господар шукає улюбленця, чужі люди вже намагаються знайти йому нових господарів, тому що контактів справжнього господаря просто немає.

Якщо ви хочете виростити свого малюка відповідальним добросердною людиною, готовою приймати на себе часом нелегкі обов’язки, то обов’язково заведіть домашнього вихованця для дитини. Пропонуємо вам практичні поради з вибору, вирощування та догляду за домашнім вихованцем…

Домашню тварину в разі термінового від'їзду найкраще завезти до готелю для тварин або винайняти зооняню. Якщо статки не дозволяють, то тварину, окрім собак, можна залишити дома. Без щоденного догляду можуть обійтись свинки, папуги й навіть коти. Але не більше трьох днів.

Известный украинский актер театра и кино Владимир Горянский владеет настоящим зоопарком, в состав которого входят еще и пекинес Алекс, испанская танцующая мышь Мануэль, стадо коз, ослик, свинка и отряд куриц.

Американський фотограф Керлі Девідсон знімає тварин. Нещодавно вона зробила проект про котів «SHAKE CATS», а минулого року — про собак «SHAKE». Один з фотопроектів про тварин у Керлі присвячений тваринам-інвалідам.

У кожному третьому домашньому господарстві в Німеччині живе якась тварина. Особливо поширені коти й собаки. На домашніх тварин німці загалом витрачають понад 9 мільярдів євро на рік.

У законодавстві Франції є статті про захист тварин, за якими не дозволяється кидати і залишати домашніх улюбленців без нагляду.

Німці дуже люблять своїх домашніх тварин. Для них вони готові вивертати кишені та відмовляти у насолодах собі. Особливо популярними є харчі для тварин преміум-класу, за які продавці отримують мільярди євро на рік.

В уявленні більшості британців явище безпритульних псів чи котів – це проблема далеких і бідних країн.