Адресник — проста річ, яка не дасть загубитись вашому улюбленцю

Кожен день в інтернеті з'являються сотні нових оголошень про втрату домашніх вихованців, і як показує практика, собака може втекти за кілометри від місця його втрати. І поки господар шукає улюбленця, чужі люди вже намагаються знайти йому нових господарів, тому що контактів справжнього господаря просто немає.

Сьогодні існує багато видів адресників, любої форми та кольору з металу або пластику.

Звичайно, найпростіше написати номер телефону на самому нашийнику або шлеї, але як показує практика - напис швидко стирається, особливо якщо собака купається. Тому найефективніше буде адресник.

Металеві адресники - довговічні і найнадійніші

Багато форм і забарвлень адресника дозволяють господареві вибрати в тон іміджу саме його вихованця. На такому звичайно не можна вказати багато інформації, однак поміститься найважливіше: номер телефону і чудодійне слово «винагорода». Гравіювання вічне - тобто коли собака купається, чи активно грається, адресник не пошкодиться.

Пластикові

Не дуже надійні. В пластиковий «корпус» кладеться маленький папірець, який в будь-який момент може розмитися від дощу чи роси. Єдиний плюс такого адресника - яскравий колір, тобто той, хто знайшов вихованця відразу помітить, що у собаки на нашийнику «щось» є.

Додати коментар

Оновити