Блоги

Наша благодійна програма «Територія добра» одержала від наших благодійників 4 000 кг корму в допомогу притулкам для тварин, якими ми опікуємося!

Дорогі друзі! Завдяки Вашій участі в розіграші призів від нашої програми та вашому відповідальному відношення, у нас накопичилось достатньо кормів та ресурсів для поїздки в притулок для безпритульних тварин!

У даному записі надаємо вичерпну інформацію щодо будівництва притулку для тварин, на який відбувається збір коштів, а також кому і яким притулкам ми допомагатимемо.

Моя фаворитка, любимка Лола, первая которую мы забрали из концлагеря Бородянка.

Сегодня нас было машин 18 все были переполнены кормом, мясом, крупами, подстилка ️ми и разной веуснятиной, а самое главное все любят собак и никогда не сдадутся им помогать.

На одном из австралийском сайте о путешествиях по Австралии наткнулся на блогозапись, некой Даши, которая рассказывает о своем пребывании на континенте кенгуру и пустинь. В ней Даша рассказывает о том как ей довелось поработать волонтером в приюте для животных.

Шановні волонтери та всі небайдужі до проблем безпритульних тварин!

Ось і настав той час, коли наша команда БО «Шлях до майбутнього» почала втілювати в життя благодійну програму «Територія добра»!