На будівництво якого притулку для тварин відбувається збір коштів й кому ми допомагатимемо?

У даному записі надаємо вичерпну інформацію щодо будівництва притулку для тварин, на який відбувається збір коштів, а також кому і яким притулкам ми допомагатимемо.

Наша благодійна організація «Шлях до майбутнього», в рамках якої працює програма «Територія добра», подала заявку на будівництво притулку на вулиці Автопаркова, що у Києві, але нам поки що не можуть передати територію, оскільки юридично йде реорганізація КП «Притулок для тварин». Після завершення реорганізації ми приступимо до вирішення цього питання.

Окрім цього зараз підшукуємо альтернативні варіанти земельних ділянок для будівництва притулку (приймаємо на розгляд усі варіанти, які нам запропонують), а поки акумулюємо кошти, точніше почали збір коштів.

Звіт про зібрані кошти, буде публікуватися на сайті щосуботи!

Допомагати будемо всім притулкам та зооволонтерам (за можливості), які звернуться до нас з письмовою заявою. Допомога буде або в оплаті лікування по безготівковому рахунку, або в придбанні їжі чи ліків. Оплата лише через безготівковий рахунок! Матеріально на будівництво інших притулків наша організація допомагати не буде!

При розгляді альтернативних варіантів земельних ділянок, які ми підшукуємо, ставимо наступні вимоги: рівна земельна ділянка в подарунок, покупку або довгострокову оренду, до 15-20 км від Києва, електрика та газ мають бути обов'язково, вода бажано, щоб теж, але можемо і пробурити свердловину, хороша транспортна розв'язка, віддаленість від житлових будинків мінімум 300 метрів. Також розглядаємо варіанти придбання занедбаних ферм або складських приміщень!

Додати коментар

Оновити