Ми роздали 4 тони корму притулкам для тварин

Наша благодійна програма «Територія добра» одержала від наших благодійників 4 000 кг корму в допомогу притулкам для тварин, якими ми опікуємося!

Хочеться сказати велике спасибі Кінологічному об'єднанню «Ель Карін» за допомогу та співробітництво в цьому питанні! З самого ранку ми були на складі і вантажили корм в машину. Перший раз співпрацювали з водієм Сергієм і хочу сказати, що це не просто хорошій водій, але й чудова людина, який любить тварин і готовий в подальшому нам допомагати!

Десь біля половини першої ми вже були у воріт притулку для собак «Острівець надії», яким ми опікуємося. На нас вже чекали представники притулку «VIRA», міні притулку з Корчуватого та саме представники «Острівця надії», адже корм ми ділили на всіх!

Оперативно перевантажили майже 2 800 кг в машину притулку «VIRA», ще біля 400 кг в машину притулку з Корчуватого. Решту залишилось нашим підопічним. Без роботи ніхто не залишився і ніхто не стояв осторонь. Навіть підопічні «Острівця надії», та сусідський кіт допомагали нам, вони підбирали те, що впало на землю.

Вже коли всі повезли корм до своїх притулків ми змогли поспілкуватись з самими чудовими нашими друзями, мешканцями притулку «Острівець надії».

Радості не було меж ні у нас ні у них. Такої відданості і ласки можна очікувати тільки від них! Шо не говоріть, і як не відносьтеся до нашої роботи, але скажу вам, що всі труднощі ні по чому, коли ти отримуєш від собак таку вдячність. Воно того варто!

КРАЩЕ МАЛЕНЬКА ДОПОМОГА, НІЖ ВЕЛИКЕ СПІВЧУТТЯ!

Додати коментар

Оновити