Акція «Естафета добра»

Метою акції «Естафета добра» — є привернення уваги громадськості до проблеми безпритульності тварин, всебічна підтримка бездомних тварин, покращення умов їхнього проживання та утримання, залучення коштів на будівництво притулку й допомогу діючим притулкам для безпритульних тварин. Акція стартує 1 лютого 2016 року.

Щоб долучитися до участі у нашій акції достатньо зробити декілька простих кроків!

Подати заявку на участь в акції

Ваша заявка на участь в акції

Учасниками акції можуть бути усі бажаючі, а також групи людей, організації, компанії, тощо.

238 На даний момент прийнято заявок на благодійну акцію «Естафета добра»

Отримати слеп-браслети

Слеп-брастет акції «Естафета добра» з логотипами програми «Територія добра» та партнерів. Колір брастлету білий.

Отримати мінімум 3 слеп-браслети за благодійне пожертвування: 1 браслет Ви залишаєте собі, а 2 інших, як естафету, передаєте своїм друзям, за умови, що вони згодні перейняти та продовжити її.

Пожертвування на благодійність складатиме лише 50 грн. за 1 браслет;

В рамках акції БО «Шлях до майбутнього» виготовила 10 тисяч слеп-браслетів із логотипом програми «Територія добра» та логотипами інформаційних партнерів.

На даний момент до акції долучилися Всеукраїнська мережа радіостанції «Перець ФМ» та столична радіостанція Європа плюс Київ, а також Інтернет-ЗМІ.

Під час акції «Естафета добра» буде виготовлено 100 тисяч слеп-браслетів та планується зібрати близько 2 млн. грн., які підуть на будівництво притулку для безпритульних тварин у Києві, частина коштів піде на підтримку існуючим притулкам.

Зробити фото з браслетом

Зробіть фото або «селфі» з браслетом на руці та поширити у своїх соціальних мережах разом з інформацією про програму «Територія добра», акцією «Естафета добра» та правилами участі у естафеті.

Приєднатися до нас

Приєднатися до представництв «Території добра» у соціальних мережах.

 ВКонтакте   Twitter   Facebook   Google+

Не забудьте поширити цю інформацію за допомогою соціальних кнопок нижче!

Форум підтримки акції: http://terytoriya-dobra.org/community/topic60.html — чекаємо на ваші відгуки, запитання, ідеї та побажання!

Додати коментар

Оновити