Програма лояльного партнерства

«Програма лояльного партнерства» об'єднує усіх учасників «Території добра» та усіх охочих. На сьогодні учасниками «Території добра» є понад 7 000 осіб й велика кількість організацій, компаній та установ — це соціально-відповідальні партнери, які допомагають у реалізації наших ідей.

Що дає Вам участь у «Програмі лояльного партнерства»?

  1. Привернення до Вас і до Вашої продукції або послуг більше 150 000 потенційних покупців! І це лише початок!
  2. Ви або Ваша компанія стають соціально відповідальним бізнесом, про що ми робимо щотижневі пресрелізи та розсилаємо інформацію у ЗМІ.
  3. Ви теж можете стати учасником нашої програми лояльності не тільки як партнер, але і як клієнт та скористатися усіма пільгами як клієнт.
  4. Ви будете мати можливість не тільки збільшити свою клієнтську базу, але й отримати безкоштовну рекламу на наших носіях як в інтернет рекламі, так і у зовнішній рекламі, а також на наших витратних матеріалах (поліграфія), які в місяць поширюється більше 50 000 примірників.

Що це буде Вам коштувати?

Це розумне питання, оскільки ми самі не віримо у все безкоштовне.

Ми не просимо у Вас грошей! Програма лояльного партнерства побудована на надання знижок та певних преференціях для клієнтів програми, а багато хто з Вас, якщо не усі, вже надають своїм потенційним клієнтам ті чи інші знижки!

Програма працює за наявності слеп-браслетів у ваших клієнтів нашої акції «Естафета добра»!

Більш детально про нашу програму партнерської лояльності Ви можете дізнатися зателефонувавши за телефоном +38 (067) 642-50-50 або написавши нам на пошту info@mecenatstvo.org.

Подати заявку на участь в «Програмі лояльного партнерства»