Новини

Акція «Благодійний календар 2017» відтермінована на невизначений час. Відповідно, 29 вересня 2016 року, анонсована презентація не відбудеться. Нижче по тексту ми подаємо наш лист-звернення до громадськості, у якому розписуємо про причину замороження акції, чому не відбудуться презентація у встановлені терміни та відзвітуємося про пророблену нами роботу.

13 вересня о 14:00 в УНІАН відбудеться прес-конференція присвячена акції «Благодійний календар 2017»: зірки української естради, телебачення і спорту на захисті безпритульних тварин.

Українська гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 року, Ганна Різатдінова на презентації акції «Благодійний календар 2017» в Укрінформі, 30 серпня, заявила про намір взяти собаку з притулку для тварин, а також висловила свою підтримку у допомозі благодійникам та безпритульним тваринам.

30 серпня 2016 року на презентації акції «Благодійний календар 2017» Амадор Лопес підкреслив, що «у нас в Україні добрі люди, які завжди готові допомогти один одному і подавно тваринам з притулків».

30 серпня об 11:00 в Укрінформі відбудеться презентація акції «Благодійний календар 2017» у захист безпритульних тварин.

«Територія добра» висловлює подяку ресторану Tolstiy&Tonkiy за підтримку нашої благодійної програми.

29 вересня 2016 року о 19:00 у готелі «Київ» відбудеться презентація календаря в захист безпритульних тварин «Благодійний календар 2017».

16 липня волонтери благодійної програми «Територія добра» розподілила між чотирма столичними притулками для собак 2,5 т курячого корму.

Пропонуємо вашій увазі наш інформаційний бюлетень у якому ми розкажемо про наші акції, програми та нововведення. З моменту старту «Територія добра» ми зробили багато важливих кроків до нашої мети — популяризації захисту безпритульних тварин, збір коштів на будівництво притулку та допомогу існуючим притулкам.

«Територія добра», спільними зусиллями з нашими користувачами та волонтерами зібрали корми для собак, які ми відвезли у притулок для тварин «Острівець надії».