Амадор Лопес: «У нас в Україні добрі люди, які завжди готові допомогти один одному і подавно тваринам з притулків»

30 серпня 2016 року на презентації акції «Благодійний календар 2017» Амадор Лопес підкреслив, що «у нас в Україні добрі люди, які завжди готові допомогти один одному і подавно тваринам з притулків».

Саме тому, хореограф та шоумен, який народився у Венесуелі та проживає в Україні, активно підтримує волонтерів у питаннях безпритульності тварин та долучився до благодійної акції. Амадор Лопес підкреслив, що усіляко підтримуватиме волонтерів.

Також він зазначив, що питанню притулків для тварин необхідно приділяти більше уваги, як це роблять на Заході. На прес-конфенції Амадор Лопес також розповів про своїх домашніх улюбленців та ставлення до притулків для тварин.

Нагадаємо, що 29 вересня 2016 року у готелі «Київ» відбудеться презентація календаря в захист безпритульних тварин «Благодійний календар 2017».

Метою акції та випуску благодійного календаря на 2017 рік є популяризація гуманного ставлення людини до природи, поширення ідеї милосердя та уваги до безпритульних тварин в усіх регіонах України; покращення іміджу Києва, як міста, яке підтримує європейські цінності, а також збір коштів на допомогу діючим притулкам й будівництво зоопритулку європейського типу на околиці Києва.

Амадор Лопес про участь у «Благодійному календарі 2017»

Амадор Лопес про своїх домашніх улюбленців та притулки для тварин

Амадор Лопес про те, як тварини можуть зняти стрес та поганий настрій

Додати коментар

Оновити