Інформаційний бюлетень програми «Територія добра» #1

Пропонуємо вашій увазі наш інформаційний бюлетень у якому ми розкажемо про наші акції, програми та нововведення. З моменту старту «Територія добра» ми зробили багато важливих кроків до нашої мети — популяризації захисту безпритульних тварин, збір коштів на будівництво притулку та допомогу існуючим притулкам.

Закликаємо вас активно долучатися до нашої програми, щоб ми разом змогли реалізувати нашу програму «Територія добра» у повному об'ємі.

Збір коштів на корми та допомогу притулкам

Нещодавно ми відправили притулкам Києва близько 8 тон курячого корму (заморожена курятина). Це відбулося за допомоги наших партнерів, вашим пожертвуванням та нашим волонтерам. Про це ви можете прочитати у наших новинах:

Ми вдячні усім, хто допомагав у реалізації цих заходів та закликаємо вас продовжити разом з нами цю започатковану ініціативу.

Як ви можете допомогти:

 • Зробити пожертвування на наші рахунки;
 • Привезти в офіс корм, або зв'язатися з нами, щоб домовитися яким чином ми можемо забрати корм для притулків;
 • Долучатися до наших конкурсів, адже однією з умов конкурсів є пожертвування у вигляді корму;
 • Користуватися закладами та послугами наших партнерів та отримувати знижки. Наші партнери надають вам знижки та роблять пожертвування на рахунок нашої програми.

Програма лояльного партнерства

Запрошуємо усіх охочих приєднатися до нашої нової ініціативи — «Програми лояльного партнерства», яка об'єднує усіх учасників «Території добра».

Понад 7 000 осіб й велика кількість організацій, компаній та установ — це соціально-відповідальні партнери «Території добра», які допомагають у реалізації наших ідей. Разом з «Програмою лояльного партнерства» ви можете привернути увагу до себе та до вашої продукції або послуг більше 150 000 потенційних покупців! У той же час ваша компанія стає соціально відповідальним бізнесом, про що який ми розповідатимемо у наших прес-релізах. Наші партнери будуть мати можливість не тільки збільшити свою клієнтську базу, але й отримати безкоштовну рекламу на наших носіях, як в інтернет-рекламі, так і у зовнішній рекламі, а також на наших витратних матеріалах (поліграфія) з поширення в місяць понад 50 000 примірників.

Програма лояльного партнерства побудована на надання знижок та певних преференціях для клієнтів програми, а багато хто з вас, якщо не усі, вже надають своїм потенційним клієнтам ті чи інші знижки!

Акція «Естафета добра»

Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватися до нашої акції «Естафета добра» та просимо вас більш активніше долучатися до неї й запрошувати своїх друзів, адже саме від того на скільки швидко ми зберемо кошти залежить коли ми зможемо приступити до будівництва притулку для тварин та ще більш активніше допомагати іншим притулкам.

Разом з волонтерами ми відвідали притулок в Бородянці, а також побували у міні-притулку "VIRA".

Щоб підтримати нашу акцію достатньо зробити декілька простих кроків:

 • Учасники, які подавали свої заявки на отримання слеп-браслетів через Нову пошту та Укрпошту просимо вас забрати свої посилки з відділень;
 • Після отримання браслетів просимо вас зробити свої фото або «селфі» з браслетом на руці та поширити у своїх соціальних мережах разом з інформацією про програму «Територія добра», акцію «Естафета добра» та правилами участі в ній;
 • Завантажуйте свої фото та «селфі» в альбом офіційної групи програми «Територія добра» у ВКонтакті за адресою https://vk.com/album-105288425_222721894 або надсилайте на нашу електронну адресу info@terytoriya-dobra.org, вказавши ваше ім'ям та місто, у якому проживаєте;
 • Долучайтесь до наших сторінок у соціальних мережах ВКонтакте, Twitter, Facebook, Google+;
 • Діліться посиланнями наших груп, передавайте естафету своїм друзям та залучайте до естафети нових учасників!

Приєднуйтесь до нас та поширюйте нашу інформацію у соціальних мережах

Ви можете також допомогти нам поширення нашої інформації про діяльність «Території добра» у соціальних мережах. Вам лише необхідно долучатися до нах представництв у соцмережах та поширювати на своїх сторінках, різноманітних групах нашу інформацію.

Ми присутні у таких соціальних мережах:

Розіграш квитків та різних лотів

Долучайтесь до наших конкурсів та розіграшів та запрошуйте до участі своїх друзів та знайомих і отримуйте цікаві призи від наших партнерів!

Переможці отримують призи за корм для тварин (у будь-якій кількості консерви, або сухий, або мокрий корм) чи за пожертвування в міру своїх можливостей та бажання (кошти від пожертвування підуть на закупівлю корму для тварин у притулки)!

Розміщення ящиків для пожертвувань

Також ви можете допомогти реалізації нашої програми за допомогою власноручного розміщення брендованих ящиків для пожертвувань у торгових точках, бізнес-центрах,дрібних магазинах, аптеках, тощо. Або запропонувати тих хто може допомогти нам у цьому.

Пишіть нам на адресу info@terytoriya-dobra.org або телефонуйте +38 (067) 642-50-50.

Збираємо корм, іграшки, різне приладдя для собак та котів разом з вами!

«Територія добра» спільно з волонтерами та нашими друзями майже кожного тижня відвідує притулки для тварин. У кожну поїздку ми збираємо корми та їжу для тварин, теплі речі та іграшки, а також інше приладдя, яке буде корисним для притулку та їх мешканців.

Ми будемо вдячні кожному, хто небайдужий до безпритульних тварин! Давайте допоможемо разом, а для цього ми запрошуємо усіх допомогти нам у цьому.

Отже, нам необхідне:

 • Корм для собак та котів довготривалого зберігання (сухий, мокрий, тощо);
 • Ліки для тварин;
 • Металевий посуд;
 • Теплі речі для килимків, матів та настилів;
 • Побутові електроприлади;
 • Інструменти;
 • тощо.

Пишіть на на адресу info@terytoriya-dobra.org або телефонуйте за номером +38 (067) 642-50-50.

Приїжджайте до нас в офіс (попередньо повідомив нас) за адресою м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 4б, оф. 34.

Допомога в реалізації програми «Територія добра»

Для реалізації програми «Територія добра», ми шукаємо:

 • Представників нашої благодійної програми у різних куточках України (обласні та районні центри, великі та малі міста);
 • У Києві ми шукаємо волонтерів, які б могли взяти на себе керівництво тих чи інших програм та акцій, а також координацію того чи іншого сегменту програми «Територія добра».

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція пишіть нам на адресу info@terytoriya-dobra.org або телефонуйте +38 (067) 642-50-50.

Для користувачів наших сторінок у соціальних мережах ВКонтакте та Facebook ми пропонуємо прийняти участь у:

 • Акціях по поширенню інформації про нашу благодійну програму «Територія добра» та вигравати квитки на вистави, концерти, тощо!
 • Акціях по поширенню інформації про нашу благодійну програму «Територія добра» та вигравати музичні диски, плакати, афіші, книжки з автографами відомих артистів, громадських діячів, тощо!

Вам лише потрібно долучатися до наших сторінок у соціальних мережах, поширювати інформацію на своїх сторінках та інших групах та вигравати цікаві та корисні призи!

Ми шукаємо друзів та партнерів:

 • Якщо у Вас є зв'язки з представниками великих груп та сторінок у соціальних мережах ВКонтакте та Facebook і бажаєте допомогти з нашою ініціативою, будь ласка, сконтактуйте нас з цими представниками для спільної та плідної співпраці;
 • Якщо у Вас є зв'язки з телеканалами, радіостанціями, газетами та журналами чи інтернет-виданнями, то, будь ласка, сконтактуйте нас представниками ЗМІ для спільної та плідної співпраці!

Для наших партнерів ми можемо запропонувати різноманітні види співпраці як онлайн так і офлайн. Пишіть нам на адресу info@terytoriya-dobra.org або телефонуйте +38 (067) 642-50-50.

Зробіть пожертвування для реалізації нашої програми вже сьогодні!

Ми вдячні усім, хто робить як маленькі (5-20 грн.) так і великі (від 100 грн.) пожертвування. Адже завдяки вашим пожертвуванням ми можемо купувати їжу для притулків, які відвідуємо, а накопичувати кошти на будівництво притулку.

Дякуємо за небайдужість та підтримку!

Довкола «Території добра» ми зібрали невелику спільноту у соціальних мережах, до нас долучилися волонтери, ЗМІ та партнери, ми запустили акцію «Естафета добра», акцію по розіграшу призів, акцію по збору кормів та різноманітних необхідних речей для притулків, разом з волонтерами відвідуємо притулки та привозимо їжу для їх мешканців.

Про нас говорять ЗМІ

Телеканал NewsOne вдруге завітав до офісу благодійної програми «Територія добра». Інтерв'ю з керівником програми Богданом Біленьким та Олександром Клімашевським (студентська рада міста Києва).

Нас запросили на радіо «Перець ФМ», де ми розповіли про проблему бездомних тварин у Києві, будівництво притулку для тварин та допомогу іншим притулкам.

Нас запросили на радіо «Голос столиці» на діалог про проблематику бездомних тварин у Києві разом з іншими зоозахисниками.

На телеканалі «Надія» у програмі «Ранкова надія» інтерв'ю з керівником програми Богданом Біленьким.

Телеканал «Еспресо» проанонсував нашу акцію.

До нас в гості завітав телеканал «NewsOne» із прямим ефіром.

Знаменитості, які підтримують акцію «Естафета добра»

Наші партнери, які підтримують акцію «Естафета добра»

Додати коментар

Оновити