Дайджест

Відомий журнал про природу, науку, культуру та подорожі National Geographic опублікував найкращі фотографії 2016 року. Відзначається, що у конкурсі взяли участь 91 фотограф, і серед 2,3 мільйона фотографій було обрано 52 кращих знімки.

Міністр фінансів Великобританії Філіп Хаммонд перестав випускати своїх двох собак на вулицю, щоб захистити їх від кота Ларрі, головного мишолова резиденції британського прем'єр-міністра, передає The Daily Mail.

Сьогодні жителі Одеси вийшли на акцію протесту проти мисливців на бездомних тварин.

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи рекомендував Верховній Раді України ухвалити за основу законопроект щодо використання тварин у пересувних цирках, передає прес-служба Апарату ВР.

В Японії представили пристрій, за допомогою якого можна буде читати думки собак. Прилад під назвою Inupathy для розуміння мови тварин винахідники створили у вигляді нашийника. Спеціальні дроти, вмонтовані в пристрій, фіксують серцебиття собаки, за яким відстежують його реакцію на такі стимули, як їжа, ігри, люди та іграшки.

В рамках проекту “Громадський бюджет Тернополя”, громадські активісти запропонували створити в місті проект швидкої допомоги та комплексної діагностики для тварин “Хатіко”. Про це повідомляє на власній сторінці у Facebook громадська активістка Олена Дейнека.

Активісти вимагали прийняти законопроект про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами, який встановлює покарання від 4 до 8 років позбавлення волі.

Стаціонарний пункт підписання Декларації Прав Тварин було відкрито у м.Києві у приміщенні вегетаріанської кафе-кондитерської “Garden”.

Електронна петиція “Створити в Києві спеціалізовану структуру на зразок зоополіціі” набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради від 17.03.2016 №233/233 “Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 8.10.2015 № 103/2006 “Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій”, кількість голосів та прийнята до розгляду. Про це повідомляє прес-служба Київради.

У четвер, 20 жовтня, в Одесі волонтери разом із маленькими одеситами встановлять дерев'яні будиночки для бездомних тварин в парку біля Палацу спорту. Про акцію повідомив волонтер Микола Фіанцев на своїй сторінці у Facebook.