Ми в ЗМІ

Телеканал NewsOne завітав до офісу «Території добра», щоб у прямому ефірі розповісти про акцію «Благодійний календар 2017».

Українські зірки сфотографувалися зі своїми улюбленцями для «Благодійного календаря 2017» на підтримку безпритульних тварин в рамках програми «Територія добра».

Видання Time-UA.com підтримало нашу акцію «Благодійний календар 2017» розміщенням новини про старт акції на своїх сторінках, а також розповсюдженням інформації через ЗМІ.

Портал «Замкова гора» підтримав акцію «Благодійний календар 2017» своєю публікацією.

Телеканал NewsOne вдруге завітав до офісу благодійної програми «Територія добра».

До нас в офіс завітали журналісти з телеканалу NewsOne, які у прямому ефірі взяли інтерв'ю у керівника програми «Територія добра» Богдана Біленького.

У рамках програми «Територія добра» БО «Шлях до майбутнього» розпочинає акцію «Естафета добра», метою якої є привернення уваги громадськості до проблеми безпритульності тварин, їх усебічну підтримку, покращення умов їхнього проживання та утримання, залучення коштів на будівництво притулку й допомогу діючим притулкам.

Богдан Біленький, керівник програми «Територія добра» та зам. голови правління БО «Шлях до майбутнього» взяв участь у діалозі на радіо Голос столиці.

1 лютого у програмі «Анонси подій України та світу» телеканал Еспресо розповів про старт Всеукраїнської акції «Естафета добра».