Джамала і ONUKA виступили на захист безпритульних тварин

Українські зірки сфотографувалися зі своїми улюбленцями для «Благодійного календаря 2017» на підтримку безпритульних тварин в рамках програми «Територія добра».

Джамала
Джамала

У проекті взяли участь Джамала, Раду Поклітару, ONUKA & The Maneken, Злата Огнєвіч, Дмитро Коляденко та інші.

Благодійна програма «Територія добра» була заснована у 2015 році. «Основним напрямком нашої діяльності є зоозахист і популяризація гуманного ставлення до безпритульних тварин», — сказав Cultprostir керівник програми Богдан Біленький. За його словами, «Благодійний календар» створили, щоб привернути увагу до проблеми безпритульних тварин, оскільки у наступному році Україна прийматиме конкурс «Євробачення», і до столиці завітає багато іноземних гостей.

«Благодійний календар 2017» вийде накладом 1000 штук. Його офіційна презентація відбудеться 29 вересня. У заході візьмуть участь зіркові гості, котрі долучилися до проекту і знялися у фотосесіях зі своїми улюбленцями. Всі кошти, зібрані від продажу календарів, будуть направлені до притулків безпритульних тварин та на будівництво нового притулку європейського зразка неподалік Броварів.

Повний текст: http://cultprostir.ua/uk/news-single/dzhamala-i-onuka-vistupili-na-zakhist-bezpritulnikh-tvarin

Додати коментар

Оновити